Úvodná strana
Úvodná strana

Therm X2 Profil - Ventil

Inovácie v oblasti vykurovacích telies s profilovanou prednou doskou Therm X2 - Profil - ventilové vykurovacie teleso.

Zväčšiť

 

Výrobný program firmy Kermi - program doskových vykurovacích telies vo verzii Therm X2 Profil - V / VM.
S jedinečnou technikou X2 - sériový prietok vykurovacími doskami. To znamená, že predná doska je so zadnými zapojená v sérii a vykurovacie médium preteká najprv prednou doskou a potom doskami zadnými.
Po prevažnú časť vykurovacej sezóny v regulovanom prevádzke preto stačí výkon prednej dosky úplne pokryť požiadavky na teplo. So stúpajúcou požiadavkou na vyšší výkon pri extrémne nízkych vonkajších teplotách sa zahrejú aj zadné dosky a tým je zaistený rýchly ohrev miestnosti.

S vstavanou ventilovou technikou a ventilovými vložkami s prednastavenými hodnotami kv podľa výkonu vykurovacieho telesa. Dodávame s hornou mriežkou, bočnými krytmi a upevňovacími prvkami. Vykurovacie telesá sú farbené vysoko kvalitnou dvojvrstvovou technológiou, ekologicky nezávadnou. Špeciálne balenie pre rýchlu a jednoduchú montáž. Vhodná pre všetky tepelné zdroje. Variabilný ako pre dvojtrubkový, tak aj jednotrubkový systém. Optimálna možnosť pripojenia na pravej spodnej časti vykurovacieho telesa, podľa želania aj spodnej ľavej alebo stredové pripojenie.